Bloghttp://robertkovac.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskTam niekde uprostred hviezd (robertkovac)Fri, 17 Feb 2017 23:10:38 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/447697/tam-niekde-uprostred-hviezd.html?ref=rssTotálny výpredaj (robertkovac)Tue, 14 Feb 2017 23:02:34 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/447398/totalny-vypredaj.html?ref=rssSynonymá o osobnosti lietajúcej v oblakoch (robertkovac)Wed, 08 Feb 2017 14:07:25 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/446712/synonyma-o-osobnosti-lietajucej-v-oblakoch.html?ref=rssVesmírna: o smútku a čiarach (robertkovac)Sun, 05 Feb 2017 12:00:02 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/446427/vesmirna-o-smutku-a-ciarach.html?ref=rssMedzi Zemou a mnou odpadli motory (robertkovac)Sun, 29 Jan 2017 08:22:29 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/445730/medzi-zemou-a-mnou-odpadli-motory.html?ref=rssZáclony (robertkovac)Sun, 22 Jan 2017 11:35:18 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/445038/zaclony.html?ref=rssDva usedavé smutné sny (robertkovac)Tue, 17 Jan 2017 07:32:31 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/444565/dva-usedave-smutne-sny.html?ref=rssHľadanie kúska dňa v zaprášenej noci (robertkovac)  Mon, 16 Jan 2017 12:06:59 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/444488/hladanie-kuska-dna-v-zaprasenej-noci.html?ref=rssDvere ešte voňajú ako letný sneh (robertkovac)Sat, 14 Jan 2017 10:17:36 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/444152/dvere-este-vonaju-ako-letny-sneh.html?ref=rssNatálke (robertkovac)Fri, 13 Jan 2017 05:24:02 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/444072/natalke.html?ref=rssMaliarke (robertkovac)  Wed, 11 Jan 2017 16:25:10 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/444001/maliarke.html?ref=rssSekundy ticha (robertkovac)  Wed, 11 Jan 2017 05:10:24 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/443842/sekundy-ticha.html?ref=rssDemoralizované súcitenie v polnočnom staccate (robertkovac)Tue, 10 Jan 2017 11:02:09 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/443766/demoralizovane-sucitenie-v-polnocnom-staccate.html?ref=rssSlzy (robertkovac)Mon, 09 Jan 2017 11:53:08 +0100https://robertkovac.blog.sme.sk/c/443737/slzy.html?ref=rss